Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

O nás

Stavební společnost STAVGIPS, s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 2001. Hlavní náplní jsou stavební práce, výstavba a rekonstrukce objektů na klíč, půdní vestavby, výstavba a rekonstrukce výtahových šachet.

Cílem činnosti společnosti STAVGIPS, s.r.o. je spokojenost zákazníků s našimi službami. Trvalého zvyšování jakosti poskytovaných služeb dosahujeme za aktivní účasti všech zaměstnanců.

Vedení společnosti nezapomíná na rozvíjení nezbytného předpokladu úspěšného podnikání a to stálou péčí o zákazníka, kterým jsme připraveni naslouchat s jejich přáními, potřebami a požadavky.

Prioritou je optimální nabídka našich služeb ve stavebnictví pro každého zákazníka bez rozdílu velikosti zakázky, preference spokojenosti zákazníka před okamžitým ziskem, zajištění komplexní služby, bezchybná realizace a vyvážený poměr mezi cenou a službou.

Vždy se snažíme najít lepší řešení pro větší užitek pro zákazníka. Naším důležitým zájmem je udržovat se zákazníky a našimi dodavateli vzájemně výhodné vztahy, důvěřovat jim a jednat s nimi s úctou.

KVALITA PRO NÁS NENÍ SETRVALÝ STAV, JE TO CESTA TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ.